Klasyczne meble

Składanie zamówień.

Zamówienia należy składać poprzez stronę internetową sklepu, faxem lub w biurze firmy. Należy określić model, ilość,  rodzaj pokrycia w przypadku mebli tapicerowanych, lub sposób wykończenia elementów metalowych (chromowanie, lakierowanie), oraz rodzaj  i kolor drewna.

Produkty nie będące na magazynie, wymagają wcześniejszego zamówienia, oraz potwierdzającej to zamówienie zaliczki w wysokości 30%. W potwierdzeniu tegoż, klient otrzyma informację o terminie i sposobie dostawy.

Ceny

Wszystkie ceny zawierają podatek VAT i zmieniają się  okresowo w zależności od kursu Euro.
W przypadku zainteresowania większą  liczbą produktów, przygotujemy dla Państwa specjalną ofertę cenową. Prosimy wówczas o kontakt telefoniczny lub wysłanie nam wiadomości zawierającej liczbę i rodzaj produktów, którymi są Państwo zainteresowani. W odpowiedzi otrzymacie Państwo naszą ofertę.

Sposoby płatności

Mają Państwo do wyboru następujące metody płatności za nasze produkty:
- przedpłata przelewem bankowym po otrzymaniu naszego potwierdzenia o przyjęciu zamówienia do realizacji. W przypadku tej formy płatności oferujemy bonus w wysokości 5% ceny netto produktów.
- płatność kartą kredytową. Akceptujemy karty VISA i MASTERCARD. Płatność jest wykonywana za pomocą bezpiecznego systemu PayPal. Nie ma żadnych kosztów dodatkowych i nie trzeba być członkiem systemu PayPal osobiście.
- zapłata przy odbiorze gotówką (ta forma musi być poprzedzona zaliczką 30%)

Dostawa

Produkt staje się własnością kupca w momencie przejęcia towaru od przewoźnika przy zastrzeżeniu, że płatność będzie wykonana zgodnie z umową.
Produkt jest dostarczany do klienta w okresie przewidzianym jako termin dostawy, zgodnym z potwierdzeniem zamówienia.
Do każdego zamówienia indywidualnie ustalana jest cena transportu. Opóźnienia w dostawie z przyczyn obiektywnych  nie są traktowane jako ważny powód do zerwania umowy.

Koszty transportu oraz termin dostawy, ustalone zostaną w trakcie składania zamówienia.

Gwarancja

Na wszystkie artykuły z wyjątkiem żarówek, firma udziela dwuletniej gwarancji. Gwarancja obejmuje wyłącznie produkty i nie dotyczy umyślnego lub nie umyślnego uszkodzenia przez np. niewłaściwe obchodzenie się z produktem.
W okresie trwania gwarancji wymienimy uszkodzone części lub, jeżeli będzie taka konieczność, cały produkt bez ponoszenia przez Państwa dodatkowych kosztów.

Kontrakt sprzedażowy

Nasz katalog internetowy jest naszą oficjalną ofertą handlową. Złożenie zamówienia przez Państwo nie jest równoznaczne z zawarciem umowy. Dla ważności kontraktu sprzedażowego niezbędne jest nasze pisemne potwierdzenie przyjęcia zamówienia, najczęściej drogą mailową.
Meble dostarczone pozostają własnością KM.com do momentu otrzymania przez nas całkowitej płatności za produkt.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z regulacjami Unii Europejskiej o bezpieczeństwie danych osobowych, nie dostarczamy informacji o naszych klientach osobom czy też firmom postronnym. Traktujemy tę informację jako poufną.